FAQs Complain Problems

कर्मचारी विवरण

नाम पद शाखा ईमेल फोन नं
बाबुराम मगर प्रमुख प्रशासकिय अधिकृत baburammagar2018@gmail.com ९८५६०१०५३३
श्री बिरेन्द्र श्रेष्ठ सि. अ. हे. ब. स्वास्थ्य शाखा birustha4@gmail.com ९८४६०५२३७७
श्री ऋषि रोका कृषि अधिकृत कृषि विकास शाखा ९८४६२५५८८५
श्री सन्तोष लामिछाने लेखा अधिकृत आर्थिक प्रशासन शाखा lamichhanesantosh456@gmail.com ९८४९८५६२२२
इ. राजन रानाभाट इन्जिनियर योजना/ नक्सापास शाखा er.ranabhatrajan@gmail.com ९८४६०८१३८७
श्री राजेन्द्र खनाल शिक्षा अधिकृत शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा khanalrajendra703@gmail.com 9846377301
श्री हिमलाल चापागाई अधिकृत छैटौँ (सूचना अधिकारी) प्रशासन शाखा 9856010534
प्रदिप श्रेष्ठ रोजगार संयोजक रोजगार सेवा केन्द्र aajadpradeep@gmail.com 9851186892
इ. मनोज लामिछाने सूचना तथा संचार प्रविधि अधिकृत सूचना तथा प्रबिधि शाखा manojlamichhane11@gmail.com ९८६६८०४९३९
रक्षा श्रेष्ठ कृषि अधिकृत कृषि विकास शाखा ९८४६७५५७८५
सुरज मरहट्टा पशु चिकित्सक पशु सेवा शाखा surajmarahatta098@gmail.com ९८४३२९७७४४
श्री मोहनराज बिष्ट शिक्षा समन्वय कर्ता शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८५६०४०८०२
श्री पूर्ण बहादुर गहतराज ना.सु जिन्सि शाखा ९८५६०४०७९५
श्री मेघनाथ प्रसाद यादव सव इन्जिनियर योजना/नक्सापास शाखा ९८५१०६३१९५
श्री सानुकाजी बस्नेत ना.सु योजना शाखा ९८४६०७५३६५
श्री जुन मायाँ घर्ति सहायक पाचौँ प्रशासन शाखा junukucha33@gmail.com ९८५७६२५५२६
श्री रामचन्द्र गिरी कम्प्युटर अपरेटर प्रशासन शाखा ramchandragiri48@gmail.com 9856032003
दुर्गा बिष्ट अन्तरिक लेखा परिक्षक सहायक आ ले प शाखा imdurgabista@gmail.com ९८४४७७४२७१
श्री सोम आले एम्.आई.एस्. अपरेटर सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना सेवा इकाई somaleguras99@gmail.com ९८६०४५३३४५
सन्जोग थापा मगर प्राबिधि सहायक रोजगार सेवा केन्द्र san.sudinthp@gmail.com 9819197673
करिना श्रेष्ठ रोजगार सहायक रोजगार सेवा केन्द्र karinasth150@gmail.com 9805230737
श्री सहदेव गौतम असिस्टेन्ट सब ईन्जिनियर योजना/नक्सापास शाखा noritesahadev7330@gmail.com 9851191327
श्री हिरा बि.क. फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना सेवा इकाई ९८४५७९४१०१
श्री सृजना राना आले फिल्ड सहायक सामाजिक सुरक्षा तथा व्यक्तिगत घटना दर्ता प्रणाली सुदृढीकरण आयोजना सेवा इकाई ९८४९००४५५३
बन्दना ओली लघु उद्यम विकास सहज कर्ता ९८४८६६९५१८
भुमिका ओली लघु उद्यम विकास सहज कर्ता ९८६९४७८४३६
अभिशेक गुरुङ सहायक चौँथो दर्ता चलानी शाखा 9818168147
श्री गणेश कुमार श्रेष्ठ भलिबल प्रशिक्षक शिक्षा, युवा तथा खेलकुद शाखा ९८०६५४३५१६
श्री शर्मिला गुरुङ्ग कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८०३३१११२५
श्री गोविन्द चौधरी कार्यालय सहयोगी प्रशासन शाखा ९८४६०८८३६९
श्री सन्तोष थापा मगर सवारी चालक
बिनोद परियार कार्यालय सहयोगी कृषि पशु शाखा ९८२५१४९४६६